WTJA

20 listopada o godz. 11.00 na sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury Radomszczanie napiszą Wielki Test Języka Angielskiego.

Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które odbędzie się w kilkudziesięciu miastach Polski jednocześnie.

Głównym organizatorem testu jest szkoła językowa Perfect English, współorganizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego oraz Miejski Dom Kultury w Radomsku.

Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomska i Starosty Powiatu Radomszczańskiego.

Partnerem Wielkiego Testu Języka Angielskiego już po raz kolejny jest ETS Global – międzynarodowy wydział Educational Testing Service (ETS) – organizacji non-profit z siedzibą w Princeton, USA – światowego lidera w dziedzinie oceny znajomości języków obcych i badań edukacyjnych.
ETS udostępni fragmenty profesjonalnych, uznanych na całym świecie certyfikatów TOEIC® i TOEFL Junior® podczas Wielkiego Testu Języka Angielskiego w całej Polsce.

To wyjątkowa okazja sprawdzenia swojej znajomości angielskiego – i to zupełnie bezpłatnie! Przekonaj się dlaczego miliony ludzi na świecie – dzieci, młodzież i dorośli – przystępują do testów ETS, bez zbędnego stresu. Testy językowe ETS są testami diagnostycznymi, co oznacza, że zawsze się je zdaje. Twój wynik uzyskany podczas Wielkiego Testu będzie zawierał odniesienie do poziomów biegłości językowej Rady Europy (skala CEFR) lub będzie wyrażony na wykresie (dzieci w wieku 8-12 lat).

Każdy uczestnik Wielkiego Testu ma szansę na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.radomsko.znaangielski.pl i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Na podstawie odpowiedzi na to jedno pytanie wytypowani będą zwycięzcy konkursu.

Więcej na www.radomsko.znaangielski.pl oraz na stronie ogólnopolskiej testu- www.polskaznaangielski.pl