Nasze atuty

Wykwalifikowana kadra lektorów

Nasza kadra jest starannie dobierana i kompetentna. To wysoko wykwalifikowani specjaliści z wykształceniem filologicznym. NATIVE SPEAKER języka angielskiego i rosyjskiego. To grupa młodych i otwartych osób z wieloma ciekawymi pomysłami, traktujących swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Są to osoby pełne energii, optymizmu, humoru.

Nowoczesne metody nauczania

Direct Method for English najnowocześniejszy sposób nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowany przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Platforma e-learningowa Direct Language Hub

Dzięki niej poznasz różne akcenty – nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej,
odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się.

Nowoczesne podręczniki Direct Language Lab

Zawierają wyłącznie aktualne słownictwo i gramatykę dostosowaną do obecnych standardów egzaminacyjnych,
przystępne wyjaśnienia gramatyczne – krótkie, praktyczne i łatwe do zrozumienia,
pytania dotyczące tematów aktualnych i interesujących,
ćwiczenia i sekcje komunikacyjne, dzięki którym uczysz się zadawać pytania oraz ćwiczysz słownictwo i struktury przydatne z punktu widzenia komunikacji.

Nie tylko angielski!

Mając na celu ciągły rozwój szkoły poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne języki: NIEMIECKI, FRANCUSKI, HISZPAŃSKI, WŁOSKI oraz tak bardzo popularny ostatnio język ROSYJSKI

Przygotowujemy TOEIC i TOEFL!.

Indywidualne podejście

Zajęcia indywidualne i grupowe dopasowane do Twoich wymagań na każdym poziomie zaawansowania. Zakres tematyczny zajęć dobieramy do Twoich potrzeb (praca, wyjazd, egzamin, biznes)
Małe grupy w każdym przedziale wiekowym (KIDS, JUNIOR, TEENS, ADULTS, SENIOR).

Atrakcyjne ceny

Dzięki elastycznemu podejściu do płatności sam możesz wybrać ilość rat i dostosować sposób płatności do swoich możliwości.
Wystawiamy faktury VAT, Rabaty i zniżki pozwolą ci płacić jeszcze mniej