Nasze atuty

Wykwalifikowana kadra lektorów

Nasza kadra jest starannie dobierana i kompetentna. To wysoko wykwalifikowani specjaliści z wykształceniem filologicznym. NATIVE SPEAKER języka angielskiego i rosyjskiego. To grupa młodych i otwartych osób z wieloma ciekawymi pomysłami, traktujących swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Są to osoby pełne energii, optymizmu, humoru.

Nowoczesne metody nauczania

Direct Method for English najnowocześniejszy sposób nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowany przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Platforma e-learningowa Direct Language Hub

Dzięki niej poznasz różne akcenty – nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej,
odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się.

Nowoczesne podręczniki Direct Language Lab

Zawierają wyłącznie aktualne słownictwo i gramatykę dostosowaną do obecnych standardów egzaminacyjnych,
przystępne wyjaśnienia gramatyczne – krótkie, praktyczne i łatwe do zrozumienia,
pytania dotyczące tematów aktualnych i interesujących,
ćwiczenia i sekcje komunikacyjne, dzięki którym uczysz się zadawać pytania oraz ćwiczysz słownictwo i struktury przydatne z punktu widzenia komunikacji.

As you can see, green herb is an intriguing plant, and herbal supplement companies make many Augmentin 250 based on it. You can purchase herbal products that are made from the herbs available at the grocery store for a price.

Nie tylko angielski!

Mając na celu ciągły rozwój szkoły poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne języki: NIEMIECKI, FRANCUSKI, HISZPAŃSKI, WŁOSKI oraz tak bardzo popularny ostatnio język ROSYJSKI

Przygotowujemy TOEIC i TOEFL!.

Indywidualne podejście

Zajęcia indywidualne i grupowe dopasowane do Twoich wymagań na każdym poziomie zaawansowania. Zakres tematyczny zajęć dobieramy do Twoich potrzeb (praca, wyjazd, egzamin, biznes)
Małe grupy w każdym przedziale wiekowym (KIDS, JUNIOR, TEENS, ADULTS, SENIOR).

Atrakcyjne ceny

Dzięki elastycznemu podejściu do płatności sam możesz wybrać ilość rat i dostosować sposób płatności do swoich możliwości.
Wystawiamy faktury VAT, Rabaty i zniżki pozwolą ci płacić jeszcze mniej